Karbantartó (Budapest)

Ellenőrzi, javítja,karbantartja a Bevásárlóközpont épületét és működését biztosító rendszereit.

A hirdetés már lejárt!

A CBRE a világ vezető, teljes körű ingatlan tanácsadói és befektetési szolgáltatásokat nyújtó vállalata.

FELADATKÖR:

Naponta a karbantartás-vezető által kiadott feladat listák alapján ellenőrzi, javítja és karbantartja a Bevásárlóközpont épületét és annak működését biztosító rendszereit, berendezéseit, eszközeit.

Üzemeltetési feladat meghatározás:

A Bevásárlóközpont napi feladataiban részt vesz, az alábbi felsorolás szerint:

  • napi ellenőrző bejárások elvégzése
  • vizesblokkok napi felkészítő javításai
  • felmerülő kis javítások elvégzése
  • bérlői panaszok hiba megállapítása, hiba behatárolása
  • bérlői ki és beköltözések műszaki felügyelete
  • külső vállalkozók támogatása, kísérése, munkaterületek átadása-átvétele
  • a Bevásárlóközpontban dolgozó alvállalkozókkal való együttműködés, műszaki támogatása

Karbantartási feladat meghatározás:

Az éves karbantartási terv szerint elvégzi a karbantartás-vezető által meghatározott feladatokat.

ELVÁRÁSOK:

  • szakirányú műszaki végzettség
  • karbantartásban szerzett korábbi tapasztalat
  • pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • villamos alállomás kezelői végzettség előnyt jelent

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • bejelentett munkaviszony
  • tanulási lehetőség
  • céges mobiltelefon
  • munkavégzéshez biztosított megfelelő munkaruházat
  • versenyképes bérezés
  • 3 havi munkaidőkeret elszámolás
  • BKV bérlet
  • vonatbérlet vagy buszbérlet költségeket 100%-ig megtérítjük

Budapest