Karbantartó/ gépszerelő lakatos (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

A FlexiForce Hungary Kft. szekcionális garázskapu alkatrészek gyártására, nagykereskedelmére

szakosodott európai piacvezető holland társaság.

Karbantartó/ gépszerelő lakatos

munkatársakat keresünk

Feladatok

  • gépek karbantartása
  • napi szintű kapcsolattartás a termeléssel
  • megelőzési, karbantartási munkálatok
  • műszaknaplók vezetése
  • hibák gyors és szakszerű javítása

Elvárások

  • karbantartási területen szerzett 2-3 év gyakorlat
  • többműszakos munkavégzés
  • határozottság, jó problémamegoldó képesség
  • együttműködési készség, jó csapatjátékos
  • rugalmasság és terhelhetőség
  • hegesztési ismeretek előny
  • pneumatika, hidraulikus ismeretek előny

Amit kínálunk

  • stabil hátterű vállalat
  • kulturált munkakörnyezet
  • béren kívüli juttatás
  • hosszú távú munkalehetőség
  • Hajdúböszörményből céges buszjárat

Munkavégzés helye

FlexiForce Hungary Kft., 4031 Debrecen, Richter Gedeon utca 24.

Debrecen