Karbantartó lakatos pozícióba munkatársat keresünk (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Karbantartó lakatos pozícióba munkatársat keresünk

Feladatok

  • Hidraulikus- Pneumatikus gyártógépek napi szintű gépészeti karbantartása
  • Megelőző karbantartás (TMK), meghibásodáskor a gépek szerelése
  • Gépek folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, üzemzavar elhárítása
  • Műszaki rajzolvasás

Elvárások

  • Műszaki középfokú végzettség
  • Hidraulikus és Pneumatikus ismeretek, szakmai tapasztalat
  • Folyamatos három műszakos munkarend vállalása
  • Rugalmasság, csapatban való együttműködés

Előnyök

  • Nyomásos öntőgépek kezelésében való gyakorlat

Amit kínálunk

  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Cafetéria
  • Mozgóbér
  • Téli és nyári jutalom: másfél havi fizetés
  • Munkába járás támogatása
  • Hazautazás támogatása
  • Munkásszálló biztosítása
  • Céges albérlet
  • Üdülési támogatás
  • Délelőtti/éjszakai műszakban szendvics
  • Jégkrém nyáron :)

Leírás

Legyél részese egy valódi magyar sikertörténetnek.
Megbízónk már közel harminc éve meghatározó szereplője az autóiparnak. Vállalatuk alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos alumíniumöntvények előállítása. Dinamikus növekedésüknek köszönhetően mára már több, mint 1200 tehetséges szakembert foglalkoztatnak.

Egyéb információk

Munkavégzés helye

Csepel

Budapest