Karbantartó mérnök (Esztergom)

(Esztergom)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Karbantartó mérnök

Feladatok

  • A karbantartás műszaki támogatása, műszaki problémák elhárítása;
  • A karbantartáshoz kapcsolódó folyamatok kialakítása, szinten tartása és folyamatos fejlesztése;
  • A karbantartási dokumentáció elkészítése (technológiai leírás, munkautasítás, kezelési utasítás) és ezek folyamatos felügyelete;
  • Az aktuális fellépő valamint a megelőző karbantartás lépéseinek kidolgozása, nyomon követése;
  • A karbantartási adatok rögzítése, a karbantartási folyamatok elemzése, kimutatások készítése;
  • Végrehajtja a felettesétől kapott egyéb utasításokat;
  • Felelőssége a folyamatokkal kapcsolatban teljes körű;
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás;
  • Dokumentum rendszer fejlesztése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Néhány éves hasonló területen gyártó cégnél szerzett szakmai tapasztalat de PÁLYAKEZDŐ GÉPÉSZMÉRNÖKÖK jelentkezését is várjuk;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • 3 műszakos munkarend vállalása (hétfőtől-péntekig);
  • MS Office ismeret.

Amit kínálunk

  • Magas alapbér;
  • Széleskörű juttatási csomag (Bónusz, bejárás és albérlet támogatás, egyéb juttatások);
  • Vásárlási és szolgáltatási kedvezmények;
  • LEAN működésű kultúra;
  • Családias légkör, dinamikus, innovatív csapat
  • Céges laptop, céges telefon.

Munkavégzés helye

  • Esztergom

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Esztergom