Karbantartó mérnök (Gyöngyös)

A karbantartó mérnök pozícióban dolgozó kollégánk elsődleges feladata a divízióban szükséges karbantartások szakszerű megvalósulása lesz.

Karbantartó mérnök

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • A vállalat által beüzemelt termelő gépek javításának karbantartási terve, illetve az ehhez szükséges feltételek kialakításának határidőre történő menedzselése
  • Részt veszel a gépek, eszközök telepítésében
  • Műszaki rajzok készítése, valamint a termelő gépek dokumentációjának kezelése
  • Felméred az üzemeltetéshez szükséges eszközöket és jelzed felettesednek

Ami ehhez a munkához szükséges:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, anyagmérnök, mechatronikai mérnök)
  • Középfokú angol nyelvtudás

Ami előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

Gyöngyös

Linamar Hungary Zrt.
3200 Gyöngyös, Karácsondi út 57.

www.linamar.hu

Gyöngyös