Karbantartó mérnök (Kecskemét)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Karbantartó mérnök

Feladatok

  • Feladatok a PLC vezérlés és gyengeáramú területen:
  • Gyártósorok karbantartásának tervezése, fejlesztése TPM rendszer működtetése;
  • Magas gyártósori rendelkezésre állási ráta biztosítása;
  • Gyártósorokon végzendő műszaki változtatások elvégeztetése;
  • Gyártó gépek műszaki dokumentációk, programok elkészítése, karbantartása;
  • Termelés során felmerülő műszaki problémák kezelése, megoldása – PLC programok monitorozása.

Elvárások

  • Gépészmérnök, mechatronikai mérnök vagy villamosmérnök végzettség;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • Gépek PLC és villamos szempontú üzemeltetés terén szerzett szakmai tapasztalat;
  • Jó problémamegoldó képesség, feladatorientált személyiség, csapatjátékos.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Kecskemét