Karbantartó mérnök (electrical maintenance) (Bács-Kiskun megye)

PNY-7125

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

KARBANTARTÓ MÉRNÖK (ELECTRICAL MAINTENANCE)

Feladatok:
  • A felügyelete alá tartozó berendezések megelőző és eseti karbantartási tevékenységének megszervezése;
  • Megelőző karbantartási tervek folyamatos felülvizsgálata;
  • A berendezések törzsadatainak karbantartása, dokumentációk elvégzése;
  • A rábízott költségkeret folyamatos monitorozása, eltérés esetén jelzés a karbantartás vezető felé;
  • Beruházások támogatása, szükség esetén kisebb projektek vezetése;
  • Gyengepont elemzések elvégzése;
  • Auditokon való részvétel.

Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi szintű villamosmérnök végzettség;
  • 2-3 év multinacionális gyártó cégnél szerzett tapasztalat;
  • PLC programozási ismeretek;
  • Ipari műszerezési ismeret;
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás előny.

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye