Karbantartó mérnök - Lakkozó üzem (Győr)

Karrier az Audinál

Karbantartó mérnök - Lakkozó üzem

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A Lakkozó üzem területén számos technológia megtalálható: robottechnológia, 3D kamera rendszerek, egyéb szervo applikációs, adagoló és légtechnikai rendszerek. A Lakkozó 85%-a automatizált így nagyfokú támogatás szükséges a berendezések karbantartásához. A szériatermelés mellett nagy hangsúlyt fordítunk a berendezések és folyamataink optimalizálására. A technológiai sokszínűség lehetőséget biztosít széleskörű műszaki ismeretek megszerzésére, fejlesztésére.

Kíváncsi, hogy milyen egy átlagos nap az Audi Hungariánál? Tekintse meg videónkat: https://youtu.be/A2i2YK2x5fM

Feladatok

  • Javítási és karbantartási tevékenységek szervezése, irányítása, folyamatos fejlesztése
  • S7 programozási feladatok
  • Hibák elemezése, optimalizálási javaslatok tétele
  • Hibaelhárítás, a berendezések rendelkezésre állásának biztosítása
  • Műszaki rajzok és tervrajzok olvasása, adott esetben javítása
  • Karbantartási költségek optimalizálása
  • Fejlesztési projektek támogatása
  • Munkatársak oktatása
  • Társterületekkel való együttműködés
  • Tudásfejlesztés

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel (diplomával) rendelkezik
  • Legalább 3 év fejlesztői tapasztalata van S7 PLC programozás területen
  • Jártas az automatizálási technikákban, a hajtástechnikában (Danfoss, SEW, Rexroth, Beckhoff, Kuka, ABB), a hálózati rendszerekben (Profinet, Profibus, Sercos, DDL, PicoNet), IT és/vagy SCADA rendszerekben (C++, Pascal, SQL)
  • E-PLAN P8 ismerettel rendelkezik
  • Német és/vagy angol nyelvtudással rendelkezik
  • Terhelhető, önálló, fejlődőképes, elhivatott
  • Konstruktív csapatmunka jellemzi
  • Problémamegoldó képessége kiemelkedő
  • Hajlandó készenlét vállalására (4-6 nap havonta)

További információk
Ez az állás azonnal betölthető az
AUDI HUNGARIA -nál.
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDJ15887

A pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 9666 8888 -as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Horváthné Dibusz Hajnalka
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:
+36 96 66 4845

Győr