Karbantartó mérnök (PLC) (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari gyártással foglalkozó Partnerünk megbízásából keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Karbantartó mérnök (PLC)

Feladatok

  • A berendezések rendelkezésre állásának biztosítása;
  • Karbantartási és üzemzavar elhárítási feladatainak koordinálása;
  • Karbantartási tervek készítése és folyamatos aktualizálása;
  • A munkatársak folyamatos szakmai és egyéb továbbképzésének biztosítása;
  • A tartalék alkatrész ellátáshoz szükséges információk gyűjtése és az alkatrészek szükség szerinti megrendelése;
  • Projektfeladatok elvégzése.

Elvárások

  • Villamos- vagy Gépészmérnök végzettség
  • Releváns tapasztalat (minimum 3 év)
  • Megelőző karbantartási technikák ismerete
  • Hajtás szabályzási ismeret (Sinumatic, Sinumeric)
  • Ipari robotok ismerete
  • PC és PLC (Siemens) ismerete
  • Műszaki rajz ismerete
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Biztos háttér, stabil munkahely
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • A régióban kiemelkedő fizetés
  • Bónuszrendszer
  • Béren kívüli juttatások

Előnyök

  • Projektvezetési gyakorlat
  • PLC programozási gyakorlat

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol vagy német nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380, +36 30/943-02-59

Tatabánya