Karbantartó műszerész technikus (Veszprém)

Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek
széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk Karbantartó műszerész technikus kollégát veszprémi munkavégzésre.

Karbantartó műszerész technikus

Feladatok

- Az üzem gyártóeszközeinek üzembe helyezése layout alapján, részvétel géptelepítésben
- Géprajz, vázlat vagy minta alapján gyártóeszköz készítése, javítása,
- Termékek vagy alkatrész minta készítése
- Gyártóeszközök és technológiai berendezések, normál üzemének, rendelkezésre állásának biztosítása
- Meghibásodott, üzemen kívüli gépegységek, alkatrészek feljavítása, újak gyártása
- Dokumentáció, állásidő leigazolása
- Költségcsökkentésre, fejlesztésekre történő javaslattétel
- Indokolt esetben a termelés leállítása
- A normál üzemtől való eltérés esetén eszkaláció a termelési műszakvezető, közvetlen felettes felé

Követelmények

- Érettségi bizonyítvány, gépi forgácsoló/gépgyártás-technológus/gép vagy szerkezetlakatos végzettség
- Műszakos munkarend vállalása
Előny:
- Angol/német nyelv alapfokú ismerete
- Elektronikai gyártásban szerzett szakmai tapasztalat
- CNC gépkezelői vizsga és hegesztői képesítés

Amit kínálunk

-Versenyképes juttatási csomag
-Műszakpótlék
-Sporttámogatás
-Nemzetközi munkakörnyezet
-Relokációs lehetőség

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém