Karbantartó technikus (Miskolc)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Érdekelnek a szakmai kihívások? Szeretnél karriert építeni a világ egyik legjelentősebb cégénél Miskolcon?

munkatársakat keresünk!

Karbantartó technikus

Feladatok

  • A termelés működését biztosító technikai berendezések üzemelésének biztosítása
  • A keletkezett elektromos hibák javítása
  • Kapcsolószekrények karbantartása, javítása és bekötése
  • Dokumentálás SAP rendszerben

Elvárások

  • Villamosipari vagy mechatronikai technikus végzettség
  • Minimum 1 év erősáramú/villanyszerelői tapasztalat
  • Villamos kapcsolási rajz olvasási ismeret

Előnyök

  • MS office és SAP ismeret
  • Gyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 8:00-16:20
  • Évi br. 200.000Ft cafatéria
  • Havi és éves bónuszok, karácsonyi jutalom
  • Munkába járás támogatása
  • Kedvezményes vásárlás több üzletnél és vendéglátó egységnél

Munkavégzés helye

Miskolc

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Miskolc