Karbantartó technikus (BP) (Budapest)

             Legyünk együtt sikeresek!

             Gyártással foglalkozó Partnerünk részére az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat

Karbantartó technikus (BP)

Feladatok

  • Termelésben lévő gépek, berendezések állapotfelmérése;
  • Termelésben lévő gépek mechanikus javítása (ad hoc, tervezett);
  • Berendezések tisztítása;
  • Új gépek telepítésében, összeszerelésében való részvétel;
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás (komolyabb meghibásodás esetén).

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Elektronikus és mechanikus karbantartásban szerzett tapasztalat
  • Gyártó cégnél szerzett legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Pneumatikus ismeretek

Amit kínálunk

  • 1 műszakos munkarend (7:00-15:30)
  • Legkorszerűbb technológia
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Motiváló juttatási csomag
  • Cafeteria

Előnyök

  • Automatizált gyártósorok közelében szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Budapest

Jelentkezek az állásra a cv@hireone.hu email címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor oldalunkon tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 1/231-0367, +36 30/837-52-58

Budapest