Karbantartó technikus (elektromos) (Győr-Moson-Sopron megye)

Karbantartó technikus (elektromos)

Karbantartó - Autóipar - Stabil munkakörnyezet - Széleskörű juttatások

Feladatok

  • Gyártó berendezések folyamatos felügyelete, karbantartása
  • Megelőző és javító karbantartási feladatok ellátása
  • Részvétel a gyártósor áttelepítésekben
  • Hibaelhárítás, fejlesztésben való részvétel

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettség (mechanikai/villamos)
  • Gyártó cégnél szerzett releváns tapasztalat
  • PLC programozói ismeretek

Amit kínálunk

  • Széleskörű juttatási csomag (alapfizetés, bejárás támogatás, cafeteria, bónusz)
  • Munkakörhöz kapcsolódó képzések biztosítása
  • Hosszú távú munkalehetőség stabil környezetben
  • Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését önéletrajzzal a hays.hu weboldalon.