Karbantartó/fűrészes (Miskolc)

A hirdetés már lejárt!

UNIFY KFT.

Fémmegmunkálás területén tevékenykedő, dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú cégünk keres kistokaji üzemébe

Karbantartó/fűrészes

pozícióba munkatársat.

Feladatok

  • széleskörű karbantartási feladatok,
  • fűrészgépek, és egyszerűbb gépek kezelése,
  • egyéb termelést kisegítő feladatok ellátása.

Előnyök

  • fémipari tapasztalat,
  • termelő cégnél szerzett tapasztalat,
  • autószerelő/lakatos/karbantartó/egyéb fémipari végzettség,
  • mérési és alkatrész ismeretek,
  • önálló, precíz munkavégzés, megbízhatóság, igényességre való törekvés
  • erős fizikum, terhelhetőség.

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, stabil munkahely,
  • fix alapbér (190.000 Ft/hó-tól, tapasztalattól függően),
  • egyéb juttatások, bejárás támogatása,
  • kulturált munkakörnyezet, modern géppark,

Munkaidő

Munkaidő: H-P, egyműszakos munkarendben

Munkavégzés helye

Kistokaj

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem most" gombra való kattintással.

Miskolc