Kárfelvételi asszisztens munkatársat keresünk (Budapest)

Kárfelvételi asszisztens munkatársat keresünk

Feladatok

  • Kárrendezési dokumentumok összeállítása, biztosító társasághoz történő megküldése
  • Kárrendezési ügyletek nyomon követése, biztosító társaságokkal való kapcsolattartás
  • Kintlévőségek kezelése
  • Szerviz flottaértékesítő munkatársak munkájának adminisztratív támogatása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett minimum 1 éves gyakorlati tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafeteria
  • Megbízható, stabil munkahely
  • Dinamikus, fiatalos, összetartó csapat

Leírás

Partnerünk magyar tulajdonú középvállalkozás, amely 30 éve tölt be meghatározó piaci szerepet a hazai gépjármű javítás- és kereskedelem területén.

Ha az Ön számára is fontos érték a jó csapat, a stabil munkahely, a kulturált munkakörnyezet, a kitűzött célok megvalósítása, akkor csatlakozzon csapatukhoz!

Munkavégzés helye

Budapest XIV. kerület

Budapest