Kazángépész és/vagy turbinagépész (Martfű)

A hirdetés már lejárt!

A Bunge, amely egyike a világ legnagyobb agráripari óriáscégeinek, a Martfűi Gyárának Energia üzemébe keres gyakorlattal rendelkező

kazángépész és/vagy turbinagépész

végzettségű munkatársakat három-műszakos folyamatos munkarendű munkavégzésre.

Feladatok:

Gőztermelő biomassza kazánok és gőzturbina üzemeltetése, kazánokhoz és turbinához kötődő szakmai feladatok ellátása, üzemmenet dokumentálása.

Elvárások:

Középfokú műszaki végzettség érettségivel, kazángépész végzettség, turbinagépész végzettség, precíz, pontos munkavégzés

Előny:

Targonca vezetői engedély, emelőgép kezelői engedély, nyomástartó edény gépész képesítés.

Amit kínálunk:

Versenyképes, kiemelkedő bérezést, ösztönző pótlékokat, magas összegű kafetériát, kiterjedt szociális juttatásokat, a főbb irányokban buszos szállítást, üdülési lehetőséget, számos egyéb juttatást, közlekedési támogatást, magas szintű orvosi ellátást és stabil, hosszútávra szóló foglalkoztatást biztosítunk.

Martfű