Kazángépész és/vagy turbinagépész (Martfű)

A Bunge, amely egyike a világ legnagyobb agráripari óriáscégeinek, a Martfűi Gyárának Energia üzemébe keres gyakorlattal rendelkező

kazángépész és/vagy turbinagépész

végzettségű munkatársakat három-műszakos folyamatos munkarendű munkavégzésre.

Feladatok:

  • Gőztermelő biomassza kazánok és gőzturbina üzemeltetése,
  • kazánokhoz és turbinához kötődő szakmai feladatok ellátása,
  • üzemmenet dokumentálása.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség érettségivel,
  • kazángépész végzettség,
  • turbinagépész végzettség,
  • precíz, pontos munkavégzés

Előny:

  • Targonca vezetői engedély,
  • emelőgép kezelői engedély,
  • nyomástartó edény gépész képesítés.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, kiemelkedő bérezést, ösztönző pótlékokat,
  • magas összegű kafetériát,
  • kiterjedt szociális juttatásokat,
  • a főbb irányokban buszos szállítást,
  • üdülési lehetőséget,
  • számos egyéb juttatást,
  • közlekedési támogatást,
  • magas szintű orvosi ellátást,
  • stabil, hosszútávra szóló foglalkoztatást biztosítunk.
Martfű