Kereskedelmi adminisztrátor (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Budapest, XVI. kerületi székhelyű cégünk az elektronikai iparban végez képviseleti tevékenységet Magyarország területén. Munkatársat keresünk az adminisztrációs csapatunk bővítésére az alábbi pozícióra:

Kereskedelmi adminisztrátor – angol nyelvtudással

Feladatok

  • Pótalkatrészekkel kapcsolatos árajánlatok, szállítói kirendelések készítése
  • Vevői rendelések nyomon követése, kérések kezelése
  • Szállítói kirendelések figyelése, kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Beérkező, kisméretű áruk szortírozása, kikészítése
  • Részvétel a leltározásban
  • Raktárkészlet időszakos ellenőrzése

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség, vevőorientált hozzáállás
  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Önálló munkavégzés és problémamegoldó képesség
  • Napi 6 órás munkavégzés, munkaidő 9:00-15:30 (30 perc ebédidő)

Előnyök

  • Műszaki végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, dinamikusan fejlődő vállalati háttér
  • Jó hangulatú csapat
  • Versenyképes fizetés, juttatások

Munkavégzés helye

ELAS Kft., 1162 Budapest, Diófa utca 130.

Fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Budapest