Kereskedelmi asszisztens (Győr)

Mind-Diák Szövetkezet

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod.

Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Jelenleg az egyik bútortervezéssel foglakozó partnerünk részére keresünk asszisztensi munkakörbe diák munkatársat.

Kereskedelmi asszisztens

Feladatok

  • Érdeklődők tájékoztatása
  • Árajánlat előkészítése
  • Látványtervező program használata

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • MS Office ismeret
  • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtési készség

Miért is jó neked ez a munka?

  • Délelőtti, rugalmas beosztású, hosszú távú lehetőség
  • A béred: bruttó 900 Ft/ óra
  • A munkaidő: Hetente 2-3 alkalommal 09-13 óra között

Munkavégzés helye

Győr

Győr