Kereskedelmi asszisztens (Debrecen)

Humán Centrum Kft.

Kereskedelmi asszisztens

Leírás

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy orvostechnikai eszközök gyártásával és forgalmazásával foglalkozó partnercégünkhöz várjuk jelentkezését hosszútávú munkalehetőségre, versenyképes bérezéssel és juttatásokkal.

Feladatok

  • Megrendelőkkel és beszállítókkal való napi kapcsolattartás e-mailen/telefonon
  • Nyilvántartások, adatbázisok naprakész vezetése
  • Ajánlatkérések és megrendelések nyomon követése és adminisztrálása
  • Számlázási feladatok ellátása
  • Szállítmányozási és egyéb logisztikai részfeladatok ellátása
  • Értékesítési terület teljes körű adminisztratív támogatása
  • Munkaköréhez kapcsolódó kereskedelmi, ügyfélszolgálati és számlázási folyamatok optimalizálásában, fejlesztésében való közreműködés.
  • Szóbeli és írásbeli segítségnyújtás magyar és angol nyelven a partnerek számára
  • Tenderfigyelés

Elvárások

  • Közgazdasági vagy műszaki végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás (aktív kommunikációs szint)
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Megbízható, lelkes, agilis, siker és ügyfélorientált személyiség
  • Informatikai rendszerek, eszközök és alkalmazások ismerete, jó számítógép-felhasználói készségek

Előnyök

  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi ismeretek
  • B kategóriás vezetői engedély

Munkavégzés helye

  • Debrecen
Debrecen