Kereskedelmi Asszisztens (Bp.VIII.) (Budapest)

Kereskedelmi Asszisztens (Bp.VIII.)

Feladatok

Kereskedelmi Asszisztenst keresünk a Partnerünkhöz.

Miről lenne szó?

  • Egy japán tulajdonú, német európai központú, Budapesten a VIII. kerületben operáló cégről,
  • akik gyártó cégek részére kereskednek ipari berendezésekkel.
  • A Te feladatod az lenne, hogy segítsd az értékesítő kollégák napi munkáját az irodából,
  • és tartsd a kapcsolatot a japán beszállítókkal, és a magyarországi partnerekkel.
  • Magyarországon egy 5 fős, világ szinten egy 1000 fős csapatban dolgoznál.

Elvárások

Mikor jelentkezz?
  • ha van egy kis műszaki affinitásod, de legalábbis nem ijedsz meg egy műszaki leírástól
  • ha kedveled a japán kultúrát
  • ha magabiztosan beszélsz angolul, és szeretnéd is használni
  • ha szeretsz kommunikálni
  • ha pontosan és igényesen dolgozol
  • ha gyorsan forog az agyad, és hamar átlátod a dolgokat

    Fontos!
    Ha pályakezdő vagy, és már befejezted a felsőfokú tanulmányaid, akkor is jelentkezhetsz.

Amit kínálunk

Mit kapnál cserébe?
  • Stabil munkahelyet
  • Nemzetközi közeget
  • Tanulási lehetőséget
  • Versenyképes alapbér. Cafeteria Br 280.000 HUF/év, plusz BKK bérletet

Munkavégzés helye

Budapest (Budapest)

Budapest