Kereskedelmi eladó (Szigetszentmiklós)

MAX MARA KFT.

Kereskedelmi eladó

Neves olasz divatcég 20 éve sikeresen működő outlet áruházába dinamikus munkatársat keres.

Kereskedelmi eladó munkakörbe keresünk vevőorientált kollégát szigetszentmiklósi munkahelyre.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi munkakörnyezet,
  • Heti 40 órás, nem rugalmas munkaidő, állandó szombati és esetenként vasárnapi munkavégzés,
  • Béren kívüli juttatások: éves prémium, munkaruha, SZÉP kártya, munkába járás költségtérítése.

Feladatok

  • Vevők kiszolgálása,
  • Áruház rendben tartása,
  • Áruházban és raktárban saját részlege termékeinek rendszerezése.

Elvárások

  • Angol középszintű nyelvtudás szükséges,
  • Lendületes,
  • Nagy munkabírású,
  • Megbízható,
  • Kiváló csapatszellemmel rendelkező munkatársat keresünk fiatalos, dinamikus csapatba, hosszú távra,
  • Angol középszintű nyelvtudás szükséges.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye

2310 Szigetszentmiklós, Sellő utca 2.

Jelentkezésed a "jelentkezem az állásra" gombra kattintással várjuk.

Szigetszentmiklós