Kereskedelmi és irodai asszisztens / recepciós (Budapest)

Kereskedelmi és irodai asszisztens / recepciós

Partnerünk nemzetközi piacon vezető pozíciót betöltő vállalat, melynek magyarországi leányvállalata azonnali munkakezdéssel recepciós / irodai asszisztens munkakörben keres állandó munkatársat.

Feladataid lesznek:

  • általános adminisztratív feladatok ellátása (nyilvántartások vezetése, kimutatások készítése, szerződések kezelése, adatbázis karbantartás, számlázás, megrendelések kezelése)
  • általános recepciós feladatok ellátása (iktatás, beérkező telefonhívások fogadása, kezelése, érkező vendégek, ügyfelek fogadása)
  • ügyfélkapcsolati teendők ellátása (megrendelt és/vagy szervizelt áru átadás-átvételének bonyolítása,)
  • NAVISION rendszer használat
  • egyéb asszisztencia a társosztályok számára

Jelentkezz, ha :

  • van közép- vagy felsőfokú végzettséged (kereskedelmi / közgazdasági végzettség)
  • van hasonló pozícióban (irodai adminisztráció, kereskedelmi asszisztencia, partnerkapcsolati munkatárs vagy ügyfélszolgálat) szerzett, legalább 1-2 éves munkatapasztalatod
  • aktív, legalább középfokú az angol nyelvtudásod
  • Excel és a többi MS Office alkalmazásokat magabiztosan használod
  • pontos, precíz, és a munkádra igényes vagy
  • magabiztos szóbeli kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képességgel rendelkezel
  • ügyfélorientált, szolgáltatói szemléletű személyiséged van
  • Navision, CRM, vagy EKAER rendszer ismerete, illetve érdeklődés a műszaki témák iránt előnyt jelenthet, de nem feltétel!

Amit kínálunk:
  • változatos, felelősségteljes munkakör
  • stabil munkáltatói háttér, igényes munkakörnyezet
  • multinacionális vállalati gondolkodás, kultúra
  • megbecsülés, hosszú távú perspektíva
  • versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Budapest