Kereskedelmi és marketing asszisztens (Budapest)

Kereskedelmi és marketing asszisztens

Multinacionális partnerünk számára keresünk egy új munkatársat kereskedelemi és marketing asszisztens pozícióba.

Feladatok

  • Marketing manager és account managerek munkájának támogatása;
  • Külső és belső rendezvények szervezése, előkészítése;
  • Kereskedelmi ajánlatok, szerződések, megrendelések és visszaigazolások készítése;
  • A cég más osztályaival (sales csapat) történő folyamatos együttműködés;
  • Kapcsolattartás a reklámcégekkel és a PR ügynökségekkel;
  • Kimenő számlák előkészítése;
  • Az irodai rendszer kezelése;
  • Riportok készítése az ügyviteli rendszer alapján;
  • Adminisztratív feladatok elvégzése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Kiváló kommunikációs képesség (írásban és szóban);
  • Magabiztos angol nyelvtudás;
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Előnyök

  • Gyógyszeripari cégnél szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye

Budapest (12. kerület)

Referenciaszám: RA-10743

Budapest