Kereskedelmi képviselő (Magyarország)

Háztartási tisztítószereket gyártó és forgalmazó cég megbízásából értékesítési csapatuk megerősítésére keresünk belföldi piacukra munkatársat az alábbi pozícióba:

Kereskedelmi képviselő

Elvárások:

  • Szakmai tapasztalat FMCG területen eltöltött minimum 4 év,
  • Kereskedelmi kapcsolatrendszer az adott területen,
  • Kreatív, kezdeményező személyiség,
  • Középfokú végzettség,
  • Megbízhatóság, önállóság, proaktív dinamikus személyiség,
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Minimum 5 éves jogosítvány és vezetési tapasztalat,
  • Otthoni internet hozzáférés

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Területén elhelyezkedő kis- és nagykereskedelmi egységek rendszeres túraterv szerinti látogatása,
  • Termékek bolti megjelenésének ellenőrzése, szerződésben foglaltak betartatása, feltöltöttség ellenőrzése,
  • Megrendelések felvétele,készletszintek beállítása,
  • Viszonteladói akciók szervezése,
  • Egyes hálózatoknál polcszerviz,
  • Meglévő partnerekkel kapcsolattartás, proaktív részvétel a potenciális partnerek megszerzésében,
  • Kereskedelmi tervezéshez folyamatos visszajelzés, versenytárs figyelés,
  • Heti jelentés készítése,

, Megbízóról:,

Háztartási tisztítószereket gyártó és forgalmazó, 20 év termékfejlesztési tapasztalattal rendelkező, kategóriájában piacvezető FMCG vállalat., Fogyasztási termékeik megtalálhatóak számos kereskedelmi láncban, gastro ill. nagy kiszerelésű termékeinket pedig vendéglátóhelyek, intézmények vásárolják disztribútoraikon keresztül., Minőségi termékeiket számos export piacon is értékesítik, többek között, Szlovákiában, Romániában, Csehországban, Szerbiában, Ukrajnában, Horvátországban, Ausztriában, Németországban, Hollandiában, USA, Angliában és más országokban.

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér egy folyamatosan növekvő vállalatnál,
  • Versenyképes alapfizetés + bónusz,
  • Önállóság, vezetői támogatás,
  • Lendületes, fiatalos csapat,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Céges gépjármű, magánhasználatra is,
  • Mobiltelefon, Laptop

Munkavégzés helye:

Magyarország