Kereskedelmi menedzser (Debrecen)

Mezőgazdasági gépek nagykereskedelmével, üzembehelyezésével és szervízelésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Kereskedelmi menedzser

Elvárások:

  • Külkereskedelmi tapasztalat,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Határozott, agilis fellépés,
  • Kihívást kereső személyiség,
  • Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

  • Műszaki végzettség,
  • Orosz nyelvtudás

Feladatok:

  • Export-import partnerekkel és a vevőkkel a kapcsolattartás,
  • Az értékesítési folyamat teljes bonyolítása.

Megbízóról:

  • A cég több mint húsz éve mezőgazdasági gépek nagykereskedelmével, üzembehelyezésével, szervízelésével foglalkozik.
  • Jellemzően a gépeket importálja Kanadából, Olaszországból, Dániából a többségét értékesíti Magyarországon és a keleti régióban.

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Versenyképes fizetés,
  • A munkaszerződésben lefektetett teljesítmény után prémium,
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:

Debrecen

Debrecen