Kereskedelmi munkatárs (Back Office) (Budapest)

Kereskedelmi munkatárs (Back Office)

Feladatok

  • A meglévő ügyfélkör ápolása és annak magas szintű kiszolgálása,
  • Részvétel a meglévő ügyfélkörnek szánt ajánlatok aktualizálásában, rendelések kezelésében, személyes kapcsolattartásában
  • Új termékek kiajánlása, és listázások előkészítése,
  • folyamatos egyeztetés/együttműködés a gyártással
  • Készletfigyelés, előrejelzés
  • A meglévő ügyfélkörrel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, beszerzési feladatok koordinálása
  • Ár és kondíciós tárgyalások lefolytatása
  • Új beszállítók és termékek felkutatása, piacfelmérés
  • Forgalmi statisztikai adatok, kimutatások, táblázatok készítése

Elvárások

  • Középfokú végzettség,
  • Minimum 3 éves kereskedelmben, ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat,
  • Rugalmas, problémamegoldó személyiség,
  • Önállóság

Előnyök

  • FMCG terület szerzet tapasztalat,
  • Egészséges termékekkel kapcsolatos ismeret
  • Élelmiszeripari tapasztalat
  • Angol nyelvismeret,

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés,
  • Változatos, kihívásokkal teli munka
  • Fejlődési lehetőség egy dinamikusan növekvő gyártó és kereskedelmi magyar vállalkozásban
  • Családias környezet, rugalmasság

Munkavégzés helye

Budapest XXI.kerület

Életrajzát fizetési igény megjelölésével várjuk.

Budapest