Kereskedelmi ügyintéző (Miskolc)

A hirdetés már lejárt!

Fémipari gépek fejlesztésével nagy- és kiskereskedelmével, szervizelésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Kereskedelmi ügyintéző

Elvárások:

Önálló munkavégzés, Tanulási hajlandóság, Problémamegoldó hozzáállás, Jó kommunikációs képesség, telefonon, írásban és szóban is, barátságos személyiség, Kereskedelmi végzettség, tapasztalat, Ügyviteli ismeretek

Előnyt jelent:

Kereskedelmi tapasztalat, Műszaki érdeklődés, vagy végzettség, Számlázó és CRM programok ismerete, Office programok ismerete

Feladatok:

Vásárlók tájékoztatása az üzletben, telefonon, Rendelések feldolgozása és rögzítése, Számlázás, számlaellenőrzés, bevételezés, Küldemények kezelése (csomagolás, címzés, szállítási ügyintézés), Árajánlatkérések feldolgozása, Beszerzéssel kapcsolatos feladatok, Szervizes gépek átvétele, kiadása, Leltározás

Amit kínálunk:

Főállású munkakör, Versenyképes bérezés, Mobiltelefon, Kulturált, jól felszerelt környezetben történő munkavégzés, Fix munkaidő, , Bővítjük csapatunkat egy olyan munkatárssal, aki velünk együtt dolgozik a CÉG küldetésén., Dinamikusan fejlődő, hegesztőgépek, plazmavágók és fémipari gépek fejlesztésével nagy- és kiskereskedelmével, szervizelésével foglalkozó céghez keresünk munkatársat családias környezetbe teljes munkaidőben

Munkavégzés helye:

Miskolc

Miskolc