Kereskedelmi ügyintéző (Budapest)

Az IT-biztonsági piac meghatározó szereplője keres munkatársat

Kereskedelmi ügyintéző

munkakörbe.

Feladatok:

  • Ajánlatok elkészítése, kiküldése, a kapcsolódó kérdések megválaszolása.
  • Ajánlatok utókövetése.
  • Beérkező megrendelések kezelése, feldolgozása.
  • Kereskedelmi szerződések előkészítése.
  • Partnerekkel történő kapcsolattartás e-mailben és telefonon.
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások:

  • Ügyfélközpontú gondolkodás, kiváló kommunikációs készség.
  • Precíz, pontos, igényes munkavégzés.
  • Felsőfokú végzettség.
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, kiváló helyesírás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem.
  • Fejlődési lehetőség egy töretlenül fejlődő cégnél.
  • Hosszútávú, stabil munkahely, nyugodt légkör, jó csapat.
  • Igényes, modern iroda kiváló közlekedéssel.

Fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva várjuk.

Budapest