Kereskedelmi ügyintéző (román nyelvtudás) (Szeged)

Magabiztosan kommunikálsz román nyelven? Szereted a komplex, kihívást jelentő szakmai feladatokat? Szeretnél egy pörgős és lendületes csapat tagja lenni? Precízen és gyorsan dolgozol?

A CE Glass Industries, Magyarország meghatározó üvegfeldolgozó vállalata

Kereskedelmi ügyintéző (román nyelvtudás)

munkatársat keres.

Csatlakozz az Év Gyára verseny kategória győztes vállalatához és valósítsd meg nálunk a hosszú távú karriercéljaid!

Az alábbi izgalmas feladatok várnak rád:

  • Eleinte mentor támogatásával a cég kereskedelmi folyamatainak és az eredményes ügyfélkiszolgálás lépéseinek elsajátítása
  • Meglévő ügyfelektől beérkező megrendelések feldolgozása és ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok napra készen tartása
  • Árajánlatok készítése, előkészítése
  • Partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás (telefonon, e-mailben)
  • Társosztályokkal (termeléssel és szállításszervezéssel) szoros együttműködés.

Könnyen betöltheted a munkakört, ha:

  • Középfokú végzettséged van
  • Magabiztosan beszélsz román nyelven
  • Kiismered magad az MS Office programokban
  • Pontos és precíz vagy

Előny jelent számodra, ha:

  • Kereskedelmi vagy adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalatod van
  • Több éves munkatapasztalattal rendelkezel
  • Könnyen átlátod a termelési folyamatokat

Amik miatt érdemes minket választanod:

  • Stabil hátteret és hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk
  • Versenyképes fizetést kínálunk
  • Kellemes munkakörnyezetben dolgozhatsz
  • Támogatunk a fejlődésedben, képzéseken vehetsz részt
  • Saját mentorod lesz, aki a teljes betanulási időszakban segít
  • Egy lendületes, fiatalos csapat tagja lehetsz
  • Ingyenes buszjáratot vagy utazási támogatást nyújtunk számodra
  • Számos jó hangulatú céges rendezvényt szervezünk minden évben (karácsonyi vacsora, focikupa, horgászverseny, kóstolók) és csapatépítőkön is részt vehetsz

Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével vagy a honlapon (www.ceglass.hu) keresztül lehet.

További információk: +36-70/684-9794

Adatvédelmi irányelveinkről az alábbi linken tájékozódhat: http://www.ceglass.eu/hu/adatvedelmi-iranyelvek

Szeged