Kereskedelmi vezető (Győr)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Kereskedelmi vezető

Feladatok

  • A céltermeltetési tevékenység koordinációja, felügyelete;
  • Szerződhető területek meghatározásában való részvétel, fajtaleosztás koordinálása, szerződések előkészítése (ár, minőségi előírások kontrollja), szerződésállomány ellenőrzése, bejelentések ellenőrzése;
  • Szemlék, szaktanácsadás felügyelete, termésbecslések elvégeztetése, beszállítások ütemezése, ellenőrzése;
  • Üzletkötők Navision rögzítésének biztosítása: termésbecslés, termeltető adatok. Fotó készítés, szemlézési tudástárba fotók megosztása, szemlejegyzőkönyvek begyűjtésének kontrollja, elszámolások nyomon követése, elszámolással kapcsolatos reklamációk kezelése, NÉBIH kapcsolattartások koordinációja;
  • Növényvédőszer értékesítés tervszámainak teljesíttetése (csak külső értékesítés, Lajtamag-üzletkötőkkel);
  • Műtrágya-értékesítés tervszámainak teljesíttetése (csak külső értékesítés, Lajtamag-üzletkötőkkel);
  • Ügyfélprofil kitöltetése üzletkötőkkel legkésőbb az első szemlézésig;
  • A szerződésekkel kapcsolatos adminisztráció végzése és megkövetelése a Navisionben;
  • A belkereskedelmi értékesítési tevékenység felügyelete, irányítása, értékesítési akciók szervezése;
  • Piaci információk gyűjtése, elemzése, konkurens cégek piaci magatartásának figyelése; adatgyűjtés a kereskedelmi tervhez, a kereskedelmi terv elkészítése;
  • Értékesítési időszakok kiértékelése, terv teljesülés figyelése, fajlagos költségek alakulásának figyelése, vezetői beszámolók elkészítése;
  • Marketing terv elkészítése az operatív részleggel és teljesülésének folyamatos kontrollja;
  • Fajtabemutatók, előadások, vevőtalálkozók szervezésének koordinálása. Fajtatábla, prospektusok, a belkereskedelem katalógus igényének meghatározása;
  • Kereskedelmi árualapok felmérése, "K"-s termékek beszerzésének irányítása, árkalkulációk és árlisták készítése és karbantartása;
  • Forgalmazói, bizományosi szerződések elkészítése, kiadása, viszonteladók és kiemelt vevők felkeresése, kapcsolattartás;
  • Gyártási rendelések koordinációjában való részvétel, kapcsolattartás az üzemvezetőkkel, készletek felügyelete, szabad készletek értékesítése;
  • Ipari termény felvásárlási mennyiségek, árak meghatározása a tulajdonos ügyvezetővel;
  • Kintlévőségek figyelése, kezelése;
  • Megrendelők pontos rögzítésének megkövetelése a Navisionben
  • A szaktanácsadó-üzletkötői rendszer felügyelete, irányítása, munkáltatói jogok gyakorlása;
  • Heti program terv-tények kontrollja;
  • Havi megbeszélések szervezése, megtartása, termeltetési és kereskedelmi információ átadás az üzletkötőknek;
  • A szaktanácsadó-üzletkötők eseti ellenőrzése a működési területen;
  • A szaktanácsadó-üzletkötők havi költségszintjének és az általuk elért árbevételek viszonyának felülvizsgálata;
  • Kereskedelmi megbeszélések szervezése és megtartása az aktuális feladatoknak megfelelően;
  • A szaktanácsadó-üzletkötők ösztönzési rendszerének kialakítása, karbantartása és fejlesztése.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú, preferáltan kereskedelmi végzettség

Munkavégzés helye

  • Győr

Az állásra jelentkezni a [email protected] e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, ide kattintva regisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/436-0610

Győr