Kertészeti eladó (Budapest)

Beltéri és kültéri dísznövények és egyéb kertészeti termékek kereskedelmével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Kertészeti eladó

Elvárások:

  • Szakirányú, középfokú végzettség (kertészettel, növénygondozással kapcsolatos végzettség, nem más egyéb kereskedelemmel kapcsolatos végzettség, mert a növényekhez érteni kell).,
  • Megbízhatóság, önállóság.,
  • A vásárlók kedves, segítőkész kiszolgálása.

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.,
  • Virágkötői végzettség, vagy virágkötésben szerzett tapasztalat, kreativitás.

Feladatok:

  • Vásárlók kiszolgálása.,
  • Szakmai tanácsadás növénygondozásról.,
  • Növényápolási, fenntartási feladatok ellátása (árukészlet gondozása).,
  • Beérkezett áruk üzletben való kihelyezése, raktározása.,

, Megbízóról:,

A kertészet több mint 25 éve foglalkozik beltéri és kültéri dísznövények és egyéb kertészeti termékek kereskedelmével., Virág áruházaik Budapesten vannak, ahol kulturált körülményeket teremtenek a munkavállalóik számára.

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Fix jövedelmet egy újjáépülő csapatban, mellyel kellemes munkahelyi légkört szeretnénk kialakítani.,
  • Empatikus vezetőséget, akiknek fontos, hogy munkavállalóik stresszmentes környezetben dolgozzanak., ,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest