Kertigép szerelő / szervizmunkatárs (Budaörs)

A hirdetés már lejárt!

Kertészeti gép szaküzlet megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Kertigép szerelő / szervizmunkatárs

Elvárások:

  • Műszaki beállítottságú,
  • Rendelkezik legalább autó vagy motorszerelői tapasztalattal,
  • Önállóan tud dolgozni,
  • Precízen, felelősségteljesen végzi a munkáját,
  • Jó csapatjátékos

Előnyt jelent:

  • Benzines kerti és/vagy építőipari gépjavításban szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Benzines kertészeti-, erdészeti és építőipari gépek javítása,
  • Hibák feltárása, alkatrészek megrendelése, javítás,
  • Vevők telefonos értesítése, árajánlat,
  • A cég saját kölcsönzős gépflottájának karbantartása, tisztítása,
  • Kölcsönzős gépek kiadása, visszavétele,

, Megbízóról:,

Közel másfél évtizednyi tapasztalattal üzemelteti Budapest és Pest megye két legnagyobb kertészeti gép szaküzletét., Üzleteik az ország vezető Husqvarna szakkereskedései közé tartoznak, jelenleg budaörsi központukba keresünk szervizes Kollégát., A Husqvarna Centrum Budaörs a régió legnagyobb ilyen jellegű üzlete, olyan prémium márkák teljes kínálatával, mint a Husqvarna, AS-Motor, Gardena, McCulloch., Az üzlethez tartozó professzionális és teljeskörűen felszerelt műhelyben javítanak Husqvarna, Stihl, AS-Motor és egyéb márkájú kerti gépeket.

Amit kínálunk:

  • Pest megye legjobb és legnagyobb kerti gép szaküzletében dolgozhat,
  • Csak prémium márkákat kell javítani, nincs kínai, nincs tákolás,
  • Tökéletesen felszerelt, korszerű műhely,
  • Jó munkakörnyezet és segítőkész Kollégák,
  • Folyamatos szakmai továbbképzés,
  • Megbízható, biztos háttér, hosszú távú munkalehetőség,
  • Bejelentett munkaviszony, kiemelkedő bérezés

Munkavégzés helye:

Budaörs

Budaörs