Készülékes (Szentlőrinckáta)

CNC megmunkáló központokhoz szükséges sorozatgyártó készülékek javítása, karbantartása.

A hirdetés már lejárt!

Cégünk több, mint 20 éve foglalkozik fémipari megmunkálással, ezen belül fémforgácsolással, valamint szerszámkészítéssel, és egyéb fémipari utómegmunkálással. Jelenleg két telephelyen (Szentlőrinckáta és Jászberény), összesen három üzemcsarnokban folyik a termelés. Nézz utánunk a www.katacnc.hu weboldalon!

Új munkatársakat keresünk, akik szeretnének egy lendületes, folyamatosan fejlődő csapathoz tartozni.

Bővebben arról, miben számítunk majd rád:

  • Készülékek javítása, karbantartása
  • Hibák feltárása műszaki szemszögből
  • Célgépek javítása, karbantartása
  • Készülékek rendszerszintű kezelése

Fontos, hogy:

  • Tudj műszaki rajzot olvasni és ismerd a  tolómérőt
  • Ne okozzon problémát 3 műszak
  • Legyen valamilyen műszaki végzettséged (pl. műszerész, autószerelő, lakatos)

Örülünk, ha

  • Van hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés, tréningek biztosítása
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér

Munkavégzés helye

  • 2255 Szentlőrinckáta Dózsa György utca 90.

Szentlőrinckáta