Keverőtank kezelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Rendelkezel már némi tapasztalattal az élelmiszeripar területén? Ismerős számodra, ha különböző recepturák alapján kell dolgozni? Élvezed azt, hogy a munkád során az alapanyagokból valami újat alkothatsz?

Ha ezek közül bármelyik is igaz rád, ne keress tovább, ugyanis ez a te lehetőséged!

KEVERŐTANK KEZELŐ kollégát keresünk a stabil hátterű, gyümölcslevek előállításával és palackozásával foglalkozó budapesti partnerünk számára.

Keverőtank kezelő

Feladatok

-nyers gyümölcslevek és pürék különböző eljárásokkal történő kezelése
-félkész- és készlevek előkészítése a töltő részlegeknek a receptura szerint
-a folyamatokhoz tartozó berendezések kezelése, üzemeltetése
-munkájához tartozó segéd és adalékanyagok megfelelő kezelése
-termékek ki- és betárolása
-termékek minőségi ellenőrzése
-munkájához kapcsolódó dokumentáció vezetése
-napi karbantartási, ellenőrzési és tisztítási feladatok ellátása
-minőségi és higiéniai követelmények betartása

Követelmények

-középfokú élelmiszeripari (szakiskolai) végzettség
-hasonló termelési területen szerzett tapasztalat
-jó műszaki ismeretek
-jó problémamegoldó készség
-önálló munkavégzés, rugalmasság

Előny:
-érettségi, vagy technikusi végzettség
-számítástechnikai alapismeretek
-targoncavezetői OKJ-s bizonyítvány (gyalogkíséretű targonca)

Amit kínálunk

-családias légkör
-összetartó csapat
-közvetlen kapcsolat a vezetőkkel
-biztos állás egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
-kiszámíthatóság

Munkavégzés helye

Budapest, XVII. kerület

Budapest