Key Account Manager (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Key Account Manager

Feladatok

Kozmetikai, tisztító és háztartási termékeket forgalmazó amerikai hátterű Partnerünkhöz keresünk KEY ACCOUNT MANAGER-t az alábbi feladatokra:

- Ügyfélkezelés/kapcsolattartás
- Partnerek látogatása, fejlesztése
- Tervszámok teljesítése
- Az értékesítési stratégia kialakításának és megvalósításának segítése
- Előadások tartása (20 - 5000 résztvevő előtt)

Elvárások

Az ideális pályázó a következőkkel rendelkezik:
- Kiemelt kapcsolattartói feladatok ellátásában való jártasság
- Legalább 3 év Key Account Manager-i pozícióban szerzett tapasztalat
- Kiváló kommunikációs készség, agilis személyiség, remek fellépés
- Magabiztos angol nyelvtudás
- Jogosítvány
- Rugalmasság a munkaidő tekintetében (A törzsidő normál munkarend, alkalmankénti hétvégi és esti elfoglaltsággal. Összesen 40 óra/hét)

Amit kínálunk

Amiért érdemes megpályázni ezt a lehetőséget:
- Átlagon felüli alapfizetés
- Stabil, nemzetközi háttér
- Sikeres, ismert vállalat
- Évi egyszeri külföldi luxus céges jutalomút

Munkavégzés helye

Budapest (Budapest XIII. kerület)

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

Budapest