Key Account Manager (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnerem egyéni védőfelszerelések nagykereskedelmi forgalmazójaként több, mint húsz éve van jelen a nemzetközi piacon. Jelenleg egy új üzletág bevezetése kapcsán keresek meglévő kapcsolati hálóval rendelkező, retail értékesítésben tapasztalt, eredményorientált Key Account Manager-t, akit motiválna ez a kihívás.

Key Account Manager

Feladatok

- potenciális partnerek felkutatása, tárgyalások lefolytatása
- költségvetések kezelése, statisztikai és pénzügyi nyilvántartások vezetése
- az árképzés és a készlet ellenőrzése
- ügyfelekkel kapcsolatos kérdések és panaszok kezelése
- értékesítési célok kitűzése és elérése
- a termékportfólió kezelése és optimalizálása
- promóciós anyagok és kiállítások előkészítése, termékbemutatók megtartása az ügyfelek részére
- kapcsolattartás a nemzetközi áruházláncokkal és belföldi tulajdonú nagykereskedésekkel, illetve a székhellyel

Követelmények

- minimum 5 év retail értékesítésben szerzett tapasztalat
- a célpiac működésének ismerete,kiépült kapcsolatrendszer
- tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
- eredményorientált, megbízható, önálló munkavégzésre alkalmas személyiség
- előnyt jelent: munkavédelmi termékek értékesítésében szerzett tapasztalat/munkavédelmi ismeretek

Amit kínálunk

- stabil, hosszútávú munkalehetőség
- versenyképes juttatási csomag, motiváló bónuszrendszer
- céges autó, mobiltelefon és laptop használat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest