Key-Account Manager (Budapest)

XXII. kerületben esztétika és szívsebészet területén működő kereskedelmi cég 1 fő munkatársat keres orvos esztétikai termékek területre

Key-Account Manager

pozícióba.

Feladatok

  • Kapcsolattartás dermatológusokkal, plasztikai sebészekkel
  • Workshopok szervezése
  • Ezen feladatokhoz tartozó adminisztráció, után követés

Elvárások

  • Gyakorlat az esztétika orvoslási termékek területén
  • Egészségügyi felsőfokú végzettség előny
  • Angol nyelvvizsga bizonyítvány
  • Jó kommunikációs,és kapcsolatteremtő képesség
  • Értékesítésben önálló jártasság
  • Vezetői engedély

Amit kínálunk

  • Versenyképes fix jövedelem
  • Felelősségteljes, szakmai fejlődést biztosító munkakör
  • Baráti, családias légkör, motivált csapat
  • Aktív nyelvgyakorlási lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest, XXII. kerület

Küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budapest