Key Account Manager (Sátoraljaújhely)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó vállalat részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Key Account Manager

Feladatok

  • A cégcsoport nemzetközi értékesítési osztályának támogatása, mely magában foglalja a meglévő legfontosabb vevőink gondozásában való közreműködést,
  • Meglévő vevőkkel való kapcsolattartás , új megrendelések megszerzése;
  • A cégcsoport nemzetközi kulcsfontosságú üzleti partnereinek magyarországi gyáraival a kapcsolatok ápolása;
  • Ártárgyalások lebonyolítása;
  • Új projektek és új vevők megszerzése;
  • Kalkulációs team támogatása az árajánlatok elkészítésében;
  • A projektmenedzsment támogatása a változás menedzselés terén.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Átfogó informatikai ismeretek (MS Office, beleértve az MS Projectet is)
  • Aktív angol és/vagy német nyelvismeret
  • Utazási hajlandóság
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Vállalati gépjármű
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai munka
  • Változatos, sokrétű feladatok
  • Lehetőség az önálló és kreatív munkavégzésre
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Hosszútávon biztos munkahely

Előnyök

  • Alumínium öntészet területén szerzett tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Sátoraljaújhely

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Sátoraljaújhely