Key account manager (Budapest)

Key account manager

Partnerünk a hazai piac egyik elismert informatikai tanácsadó és szolgáltató vállalkozása.

Határozott céljuk, hogy munkájuk minősége, innovatív hozzáállásuk és szolgáltatási portfóliójuk folyamatos bővülésének eredményeképpen a nagyvállalati és közép-vállalkozások körében preferált partnerként működjenek, valamint megfeleljenek a nemzetközi piacok kihívásainak is.

Feladatok

  • A meglévő ügyfelek kiszolgálása a cégcsoport portfoliójába tartozó szolgáltatásokkal
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása
  • Ügyfeleknél ügyféligények felmérése, generálása
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása, ügyfélmegtartás
  • A kitűzött értékesítési célok elérése
  • A piaci trendekre és az ügyfelek igényeire történő folyamatos reagálás
  • A folyamathoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Szerződéskötés koordinálás, árajánlat készítés

Elvárások

  • Legalább 3 év B2B értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Solution Selling-ben jártasság
  • Business Intelligence ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készségek mind szóban, mind írásban
  • Folyékony angol nyelv tudás
  • Magabiztos felhasználói tudás az irodai és vállalatirányítási rendszerek területén
  • Határozott, precíz és proaktív személyiség
  • Műszaki vagy közgazdász diploma

Amit kínálunk

  • Lendületes, összetartó csapat, profi környezet
  • Folyamatos fejlődés, kihívás
  • Nemzetközileg is ismert, kiemelkedő ügyfelek
  • Angol és német nyelvi képzés

Előnyök

  • Meglévő és kiterjedt kapcsolatrendszer a hazai vagy európai IT piacon
  • Német nyelvtudás
  • Iparági ismeret a gyártó vagy a pénzügyi szektorban

Munkavégzés helye

Budapest 13. kerületi irodánk

Referenciaszám: PM-10648

Budapest