Területi képviselő (Budapest)

Területi képviselő

Feladatok

  • Piaci részesedés folyamatos növelése
  • Új vevők felkutatása
  • Termékek értékesítése és disztribúció növelés
  • Gyümölcsöző üzleti kapcsolat az ital nagykereskedőkkel
  • Konkurencia és piacfigyelés
  • Akciók és promóciók végrehajtása
  • Hatékony eszközkihelyezés és megtérülés biztosítása
  • Napi üzleti adminisztrációs feladatok készítése

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, meglévő kapcsolatrendszer előnyt jelent
  • Jó kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • Eredményorientáltság
  • Nagy teherbírás
  • Kiváló problémamegoldási készség
  • Rugalmas munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes bejelentett jövedelem és teljesítmény arányos jutalékrendszer
  • Fiatalos csapat egy stabil háttérű családi vállalkozásban
  • Egyéb juttatások

Munkavégzés helye

Budapest

  • szakmai önéletrajz
  • motivációs levél

Budapest