Key Account Manager (Százhalombatta)

Partnerünk több mint 40 éves múltra visszatekintő nemzetközi vállalat.
Ipari berendezések szállítója és szolgáltatója lévén költséghatékony, gyors, környezet- és egészségbarát, nyugodt munkavégzést biztosítanak ügyfeleiknek.
Csapatuk bővülése nyomán keresünk Key Account Manager kollégát országos lefedettséggel a legnagyobb partnereikre koncentráltan.

Key Account Manager

Feladatok

  • A vállalat által kínált szolgáltatások széles körű értékesítése:
  • Új ügyfelek felkeresése (anyavállalati kapcsolaton keresztül, adatbázisból, pro-aktívan)
  • Meglévő kiemelt ügyfelek kezelése, ápolása, forgalom növelése
  • Üzletfejlesztés, piaci potenciál kiaknázása
  • Tárgyalások lebonyolítása, szerződéskötések folyamatainak menedzselése
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés, marketing aktivitások monitorozása
  • Forgalmi célszámok elérése, profit maximalizálása
  • Adminisztratív teendők

Követelmények

  • Legalább 3-5 éves B2B értékesítői tapasztalat műszaki termékek / szolgáltatás területén
  • Ipari környezetben szerzett értékesítői tapasztalat
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Kiváló prezentációs készség, asszertív kommunikáció
  • Önállóság, kreativitás
  • Pozitív látásmód, optimizmus
  • Nyitottság

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Könnyen értékesíthető szolgáltatás, kimagasló bónusz lehetőség
  • Stabil, nemzetközi hátterű vállalat
  • Családias, professzionális cég és környezet
  • Önálló, kreatív munkavégzésre való lehetőség
  • Hosszú távú szakmai perspektíva
  • Minőségi szolgáltatások, erős piaci jelenlét
  • Folyamatos új technológiák, fejlesztések a cégen és szolgáltatás-portfólión belül

Munkavégzés helye

Százhalombatta