Key account manager (Budapest)

FMCG Key Account Manager

Új kollégát keresünk, aki erősítené meglévő csapatunkat

Főbb feladatok:

  • Szerződéskötés és rendszeres, tervszerű kapcsolattartás a hozzá tartozó partnerekkel, a velük kötött megállapodások megvalósításának biztosítása
  • Akciók, promóciók, kihelyezések, stb. egyeztetése, szervezése és lebonyolításának biztosítása
  • A megvalósult akciók elemzése, az elvárt volumen és jövedelmezőségi célok elérése érdekében
  • Folyamatos piacfigyelés és elemzés, a piaci trendek, a versenytársak működésének nyomon követése, és a piaci lehetőségek proaktív kiaknázása
  • A partnereknél felmerülő igények, problémák kezelése
  • Kintlévőségek kezelésében való aktív közreműködés

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Egyetemi/Főiskolai szakirányú (kereskedelemi/ közgazdasági/ pénzügyi) végzettség
  • Elsősorban FMCG iparágban, KAM munkakörben szerzett min. 3 éves szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Üzleti tudatosság és elemző szemlélet
  • Magabiztos tárgyalási, kitűnő kommunikációs és eredményes probléma-megoldási/konfliktuskezelési készség
  • Önálló, proaktív, felelősségteljes munkavégzés

Amit nyújtani tudunk:

  • Izgalmas, kihívásokat biztosító, önálló feladatkör
  • Erős csapatszellem és jó munkahelyi légkör

Budapest