Key Account Manager (Állategészségügy) (Magyarország)

Key Account Manager (Állategészségügy)

Nemzetközi, gyógyszeripari megbízónk számára keresünk kiemelt partner képviselőt, társállat vonalra, Kelet-Magyarország területére:

Elvárások:

  • Állatgyógyszer, prémium állateledel értékesítés, vagy OTC (humán gyógyászati) területen szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat alapfeltétel!
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (előny: egészségügyi, állatorvosi, gyógyszerészi, biológusi)
  • Angol nyelvismeret legalább aktív középfokú szinten (szóban, írásban)
  • Utazási hajlandóság egész Kelet-Magyarország területén
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Határozott, céltudatos, siker-orientált személyiség, jó értékesítési készség
  • Megbízhatóság, nyíltság, jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs képesség

Feladatok:
  • A meglévő ügyfélkapcsolatok fejlesztése, esetlegesen új partnerkapcsolatok kiépítése
  • A meghatározó partnerek döntéshozóival történő szoros együttműködés
  • Promóciók lebonyolítása, szakmai rendezvényeken való részvétel, prezentációk tartása
  • A termékek forgalmának növelése
  • Rendszeres visszajelzés az állatgyógyászati piac helyzetéről, változásairól és a versenytársak piaci aktivitásairól
  • Vevői adatbázis kezelése, frissítése

Amit ügyfelünk nyújt
  • Változatos, kihívásokkal teli munka egy sikeres, dinamikus csapatban
  • Versenyképes jövedelem
  • Színvonalas továbbképzési lehetőségek
  • Megbízható vállalati háttér
  • Jó munkakörülmények, modern munkaeszközök