Key Account Manager - FMCG (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk tejtermékek és tejhelyettesítő növényi alapú termékek forgalmazásával foglalkozik, közel 20 márka kizárólagos képviselőjeként, egyre növekvő piaci részesedéssel bír. Bővülő értékesítési csapatukba keressük új Key Account Manager kollégájukat.

Key Account Manager - FMCG

Feladatok

- Napi kapcsolattartás a kereskedelmi partnerekkel az értékesítési célok elérése érdekében
- Rendszeres piac monitorozás és elemzések készítése, árvizsgálat és piaci változások nyomon követése
- Ajánlatok kidolgozása és (éves)üzleti tárgyalások teljes körű lebonyolítása a megadott kereskedelmi partnerekkel
- Kereskedelmi akciós megállapodások előkészítése és végrehajtása ideértve a szervezési feladatokat is
- Szoros együttműködés vállalaton belül a logisztikai és sales osztállyal
- Vállalaton belüli, a feladatkörhöz kapcsolódó riportolási, kimutatási feladatok ellátása a közép- és felső vezetés részére
- Egyéb kapcsolódó adminisztratív feladatok

Követelmények

- Felsőfokú végzettség
- 3-5 éves FMCG Account mangement területen szerzett tapasztalat
- Aktív kapcsolatrendszer diszkontokkal, nagyobb áruházakkal (Tesco, CBA, Penny vagy Aldi előnyt jelent)
- Aktív angol nyelvtudás
- Rugalmasság, önállóság és nagy munkabírás
- Egészséges táplálkozás iránti érdeklődés előnyt jelent

Amit kínálunk

- összetartó, családias vállalat
- szakmai fejlődési lehetőség
- minőségi termékkör

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest