Key Account Manager (irányítástechnika) (Budapest)

Partnerünk ipari folyamatirányítás berendezéseinek forgalmazásában kiemelkedő vállalat. Csapatuk bővítése céljából keresünk több szakembert értékesítési területre.

Key Account Manager
(irányítástechnika)

Feladatok

- A cég egyik legnagyobb, meglévő ügyfelének folyamatos kezelése, kapcsolat ápolása
- Folyamatos jelenlét a kiemelt ügyfélnél, forgalom növelése, műszaki egyeztetések
- Ügyfél különböző területek dolgozó szakembereivel való folyamatos kapcsolattartás, projekt menedzsment
- A cég termékeinek képviselete és értékesítése (irányítástechnikai műszerek)
- Esetenként új vevők, vagy más meglévő terület látogatása

Követelmények

- Irányítástechnikai műszerek ismerete, esetlegesen vegyipari / olajipari tapasztalat
- Irányítástechnikai területen és értékesítésben szerzett legalább 3 éves tapasztalat
- Határozott, jó megjelenés, kiváló kommunikációs képességek
- Rugalmasság, tanulékonyság, önálló munkavégzés
- Mérnöki vagy kereskedelmi végzettség előny
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

- Versenyképes juttatási csomag
- Hosszú távú lehetőség, stabil vállalati háttér
- Rugalmasság, kreatív munkavégzésre való lehetőség
- Motiváló csapat, professzionális környezet és termékkör

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest