Key Account Manager (Sebészet) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Key Account Manager (Sebészet)

Innovatív multinacionális partnerünk megbízásából

SEBÉSZETI Key Account Manager

munkatársat keresünk

(Budapest és Közép-Magyarország)

Feladatok

  • Magas minőségű szemész sebészesti eszközök értékesítése,
  • Folyamatos kapcsolattartás és kommunikáció szakorvosokkal és szakmai felelősökkel,
  • Képzés és szakmai előadások tartása szakorvosok részére,
  • Sebészeti készülék kihelyezési lehetőségek felmérése,
  • Tenderek figyelése, pályázati és ajánlati anyagok összeállítása, tárgyalásokon való részvéte,
  • Értéknövelő szerviz biztosítása a szakorvosok irányába.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség gazdasági vagy természettudományi területen,
  • Min. 2-3 év orvosi/labor eszközök és műszerek értékesítésében szerzett tapasztalat,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Kiváló kommunikációs képesség,
  • Marketing és értékesítői szemlélet,
  • Dinamikus, lendületes, motivált és szakmailag felkészült egyéniség.

Amit kínálunk

  • Partnerünk versenyképes jövedelmet, szakmai fejlődési lehetőséget  és felelősségteljes feladatkört kínál.

Munkavégzés helye

Budapest és Közép-Magyarország

Referenciaszám: HA-10929

Budapest