K+F fejlesztőmérnök (Veszprém megye)

Megbízható, nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

K+F fejlesztőmérnök

(HF 12-8182)

pozícióba.

Feladatok

  • Érzékelőtechnológiai, ipari problémák modellezése,
  • Kutatás, adatbányászat, szakirodalom gyűjtés, feldolgozás, algoritmusok kidolgozása,
  • Elektronikai kapcsolások fejlesztése matematikai megoldások megvalósítása,
  • Pályázati projektek előkészítése, műszaki dokumentációk, szakmai közlemények előkészítése,
  • Oktatási tevékenység végzése, prototípusfejlesztés.

Elvárások

  • Műszaki vagy természettudományi felsőfokú végzettség,
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás,
  • Pályakezdő és tapasztalt jelöltek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés,
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Szakmai, nyelvi továbbképzési lehetőség,
  • Rugalmas munkaidő- beosztás.

Egyéb

Munkavégzés helye: Veszprém megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 12-8182”-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu