Kihelyezett könyvelő (loan staff, interim, on site) (Budapest)

Kihelyezett könyvelő
(loan staff, interim, on site)

Feladatok

Itt a lehetőség, hogy minél rövidebb idő alatt minél több cég könyvelésébe beleláss!

Szolgáltató ügyfelünk könyvelő kihelyezéssel is foglalkozik és ebbe a csapatba keresnek juniorabb és tapasztaltabb kollégákat akik általában 3-6 hónapot töltenek egy cégnél Budapesten vagy vonzáskörzetében. A későbbiekben van lehetőség házon belül dolgozni.

- ha nem vagy rugalmas
- ha nem akarsz változatos munkát
- ha nem szeretsz könyvelni
- ha nem szeretsz utazni
- ha nem találod fel magad új környezetben
- ha egy cégnél szeretnél ülni és onnan nyugdíjba menni, akkor kérlek ne küldj önéletrajzot, azonban ha ezek egyike sem igaz rád akkor várjuk sok szeretettel.

Elvárások

- gazdasági diploma vagy mérlegképes könyvelői végzettség
- 2-5 év könyvelési tapasztalat (magyar sztenderdek szerint)
- könyvelőirodai háttér
- erős középfokú angol - ezt kell használni a munka során szóban és írásban is egyaránt!
- rugalmasság, pontosság, precizitás

Amit kínálunk

- szuper juttatások
- sok-sok csapatépítő
- folyamatos szakmai tréningek

Munkavégzés helye

Budapest

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

Budapest