Kiszállítási adminisztrátor (Miskolc)

Humán Centrum Kft.

Kiszállítási adminisztrátor

Leírás

Autóipari termékeket gyártó partnercégünkhöz keresünk munkatársat kiszállítási adminisztrátori pozícióba.

Járjon munkába ingyenes céges buszjárattal. Tegye holmiját saját, zárható szekrényébe. Szünetekben felfrissülhet a tiszta és barátságos közös helyiségekben. Hetente fogadóóráinkon személyesen is lehetősége van kérdéseit feltenni. Legyen a munkatársunk!

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony hosszútávon
  • Stabil jövedelem
  • Teljesítményalapú bónusz
  • Kiegészítő juttatások
  • Kiszámítható munkarend
  • Ingyenes céges buszjáratok (település lista lent)
  • Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet
  • Betanítás, fejlődési, tanulási lehetőség

Feladatok

  • Speditőrökkel történő kapcsolattartás
  • Kiszállításhoz kapcsolódó papírok kinyomtatása, számlázás
  • Export fuvarok avizálása
  • Vevői tervezőkkel történő kapcsolattartás
  • CMR-írás, egyébáru kezelés
  • Egyéb-, kiszállítással kapcsolatos feladatok végrehajtása
  • Munkautasítások betartása

Elvárások

  • Középfokú végzettség

Előnyök

  • Angol középfokú nyelvtudás
  • Logisztikai szakirányú végzettség
  • SAP rendszer ismerete
  • Export kiszállításon szerzett ismeret (CMR, szállítólevelek ismerete)
  • EKAER igénylésben való jártasság
  • Export vámkezelésben, vámkezelési dokumentum ismeretében való jártasság
  • Incoterms ismeret

Munkavégzés helye

  • Miskolc
Miskolc